Prezentace nemovitostí
Při prodeji nemovitostí je klíčová kvalitní prezentace. S tím bude jistě souhlasit každý úspěšný makléř. Nicméně u některých projektů je vytvoření prezentace přinejmenším obtížné. Jedná se například o prázdné byty, projekty ve výstavbě, projekty před rekonstrukcí, nebo takové, které není možné nafotit v reprezentativním stavu. Při přezentaci těchto projektů může pomoci vizualizace.
 
 
 
 

Jaké možnosti vizualizace můžete využít?

 

3D půdorys

Prezentaci každého domu či bytu můžete doplnit o 3D půdorys, který pomůže s orientací i lidem s horší prostorovou představivostí

Virtuální Staging

Pokud vaše fotografie nejsou dostatečně reprezentativní, můžete je vylepšit s pomocí Virtuálního Stagingu

Vizualizace domů a bytů

Máte k dispozici zatím pouze plány projektu a potřebovali byste fotky do prezentace? Nevadí, plány jsou zpravidla dostačující pro vytvoření Vizualizace domu i Vizualizace bytu.

360° virtuální prohlídky a animace

Pokud má být vaše prezentace opravdu přesvědčivá, můžete prezentaci projektu doplnit o 360° virtuální prohlídku, či jednoduchou animaci

 

Kolik vizualizace stojí?

Cena je individuální a určuji ji podle náročnosti zakázky. Vždy s jí dozvíte před začátkem spolupráce.
Orientační ceník je k nahlédnutí zde.

 

Jak probíhá spolupráce?

  • Nejdříve se mi ozvete.
    Společně si promluvíme o vašem očekávání a o tom, co by měl výstup obsahovat. Podle toho si odsouhlasíme to nejlepší řešení pro vás.
  • Zašlu vám cenovou nabídku a poprosím vás o podklady.
    Jakmile cenovou nabídku odsouhlasíte, začnu na projektu pracovat. Také vás požádám o zaslání podkladů.
  • Vytvořím vizualizaci.
    A tu vám pošlu ke schválení. Pokud bude potřeba na vizualizaci něco přepracovat, stačí mi dát vědět – jedno kolo úprav je v ceně.

 

Klienti o mně říkají:

"Vřele doporučuji. Oceňuji rychlost, kvalitu, profesionalitu. Výsledek předčil moje očekávání.“
Eva Andrášiová, realitní poradce

"Velmi ráda bych doporučila paní Melicharovou. Je velmi milá, vstřícná a profesionální. Zakázku zpracovala prakticky do druhého dne. Moc bych jí chtěla poděkovat a budu se těšit na další spolupráci s ní."

- Zuzana Běhalová

„Chtěla bych velice pochválit práci paní Lenky Melicharové. Docela dlouho jsem nevěděla, kho oslovit, kdo by mi poradil, jak vvymyslet zařízení a uspořádání bytu, který má 75,9 m2 a byl vybudován z prostoru kanceláře po Komerční bance. Spolupráce s ní byla fantastická. Přesně věděla, jak to cítím, s mými požadavky dokázala pracovat vymyslela vše přesně tak, jak bě by ani nenapadlo a přitom jsem byla ze všeho nadšená.“

- Jitka Malá – majitelka komerčního objektu